титульна
розташування
інформація про готель
ціни
замовлення

eney facebook
eney vk
eney google+
eney twitterесторан та бар
ервісне обслуговування
омериотель забезпечує оптимальні умови для бізнесу, відпочинку та зустрічей і пропонує 15 комфортабельних номерів:


Стандартний номер


Одномісний стандарт: ліжко “queen bed”, кондиціонер, сейф, телефон, плоский телевізор з супутниковим телебаченням і безкоштовним розважальним каналом, безпровідний Інтернет, в деяких номерах є балкон, санвузол з душовою кабіною, фен, халат, туалетні аксесуари. Вікна цих номерів виходять на паркінг.


Двомісний стандарт: два окремі ліжка “twin bed” або одне ліжко “queen bed”, кондиціонер, сейф, телефон, телевізор з поским екраном та супутниковим телебаченням, безпровідний Інтернет, в деяких номерах балкон, санвузол з душовою кабіною, фен, халати, тапочки, туалетні аксесуари. Вікна цих номерів виходять на басейн і Ботанічний сад або на паркінг.english
polska
deutschПокращений номер


Ліжко “king bed”, диван, кондиціонер, сейф, телефон, телевізор з поским екраном та супутниковим телебаченням, безпровідний Інтернет, в деяких номерах балкон, холодильник, міні-бар, фен, санвузол з душовою кабіною, халати, тапочки, туалетні аксесуари. Вікна цих номерів виходять на басейн і Ботанічний сад. В деяких з цих номерів можна розмістити третю особу.

Однокімнатний люкс


Ліжко “king bed”, відпочинкова зона, кондиціонер, сейф, телефон, телефон в ванній кімнаті, телевізор з поским екраном та супутниковим телебаченням, безкоштовний безпровідний Інтернет, холодильник, міні-бар, фен, санвузол з душовою кабіною, халати, тапочки, туалетні аксесуари. Вікна цих номерів виходять на басейн і Ботанічний сад.Двокімнатний люкс


Ліжко “king bed”, диван з кріслом, 2 кондиціонери, сейф, телефони, телефон в ванній кімнаті, радіо, 2 телевізори зі супутниковим телебаченням і безкоштовним розважальним каналом, безкоштовний безпровідний Інтернет, холодильник, міні-бар, фен, санвузол з ванною, халати, тапочки, туалетні аксесуари.


Апартамент


Апартамент складається з 3-ох кімнат: ліжко “super king bed”, 2 дивани, обладнана кухня з посудом, 2 кондиціонери, сейф, телефони, телефон в ванній кімнаті, 3 телевізори зі супутниковим телебаченням і безкоштовним розважальним каналом, безкоштовний провідний і безпровідний Інтернет, холодильник, міні-бар, фен, пральна машинка, санвузол з душовою кабіною, халати, тапочки, туалетні аксесуари.
Ви можете ознайомитись з цінами на проживання в кожному з цих номерів. Також можна зробити замовлення через нашу сторінку або таким чином:
тел./факс: (0322) 768799, 965031
Адреса: Україна, 79010, Львів, вул. Шімзерів, 2
e-mail: eney@mail.lviv.ua

Готель "Еней", Україна, 79010, Львів, вул.Шімзерів, 2, тел.: (0322) 768799, 965031, eney@mail.lviv.ua