титульна
розташування
інформація про готель
ціни
замовленняeney facebook
eney vk
eney google+
eney twitter


атишний Бутік-готель «ЕНЕЙ» - це унікальний готель у Львові, розташований як в зеленій парковій зоні так і в історичному центрі міста біля Медичного університету і неподалік Шевченківського Гаю і Личаківського музею. 15 хвилин ходьби до Оперного театру, головної площі міста Ринок та Ратуші, де знаходяться більшість пам’ятних місць, музеїв і магазинів. На території готелю є власний паркінг, що для центру Львова являється рідкістю Також унікальним явищем для центральної частини Львова є відкритий плавальний басейн з терасою для опалювання. У всіх номерах і на всій території готелю безкоштовний безпровідний Інтернет.


Будинок готелю збудовано в кращих традиціях Отто Вагнера – лідера Віденського Сецесіону. Видатні львівські архітектори знаходились під впливом теорії і творів віденця Отто Вагнера, але львівська сецесія спиралася і на багатий історичний досвід Львова. В оздобленні фасаду Готелю Еней використано ряд характерних ознак сецесії - вільно скомпонованого плаского декору рослинного або фігурального походження, персонажі давньогрецьких міфів, алегорій, активних яскравих позолочених елементів. Готель названий в честь Енея – славетного героя Троянської війни, який вважається засновником Римської держави, а син його Юл - родоначальником імператорського роду Юліїв. Для українців Еней став близьким завдяки І.П.Котляревському, який "перелицював" Вергілієву "Енеїду" на український лад, зробивши її енциклопедією народного життя, а Енея – козаком і народним героєм.


До оплати приймаються кредитні картки VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard.


Інформація про готель дає змогу довідатись:english
polska
deutsch

Готель Еней, Україна, 79010, Львів, вул.Шімзерів, 2, тел.: (+38032) 2768799, 2965031, факс:(+38032) 2976601 eney@mail.lviv.ua